Відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 (м.Хмельницький) – 2 роки!

15 квітня 2021 року, з метою вдосконалення надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги, в рамках реорганізації кардіологічної служби області, було створене і розпочало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

Потужність відділення – 30 ліжок. Тут надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях із широким застосуванням сучасних методів ендоваскулярної хірургії. Входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострим коронарним синдромом отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

Детальніше про відділення – https://cutt.ly/j7Dinbs

«За два роки роботи у відділенні стаціонарно проліковано більше 4 тисяч пацієнтів, в тому числі 2240 – з гострим інфарктом міокарда. Фахівцями відділення виконано 2266 стентувань коронарних артерій та 3980 коронарографій», – розповідає завідувач відділення, к.м.н., доцент Юлія САВІЦЬКА – «І це вкотре підкреслює важливість створення відділень інвазивної кардіології, важливість роботи реперфузійного центру на теренах Хмельницької області, відкриття якого стало можливим завдяки ініціативі головного кардіохірурга області Андрія КЛАНЦИ та всебічного сприяння Хмельницької обласної ради та обласної адміністрації. Адже за кожною цифрою – врятовані життя земляків, врятовані життя українців».