Відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 (м.Хмельницький) – 3 роки!

15 квітня 2021 року, в рамках реорганізації кардіологічної служби області, з метою вдосконалення надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги – було створене і розпочало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

У відділенні надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях із широким застосуванням сучасних методів ендоваскулярної хірургії.

Входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострим коронарним синдромом отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

За три роки роботи, у відділенні стаціонарно проліковано більше 6 тисяч пацієнтів, в тому числі 3680 – з гострим інфарктом міокарда, виконано 3744 стентувань коронарних артерій та 6830 коронарографій.

На сьогоднішній день – відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 КНП «ХОССЦ» – одне з найпотужніших в Україні з надання невідкладної допомоги пацієнтам з гострими кардіологічними станами.