Відбувся другий благодійний забіг на підтримку ЗСУ «Братерство сталевих».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2024/05/zabig-stelevyh-2024-1-1024x739.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2024/05/zabig-stelevyh-2024-2-1024x735.jpg)
У заході, організованому Хмельницькою обласною радою, Управлінням молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва, спортивним клубом FlashRun взяли участь і співробітники КНП «ХОССЦ».
«Ми біжимо, аби висловити вдячність військовим, вшанувати пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність України та зібрати кошти на закупівлю FPV-дронів на підтримку військового формування Сил спеціальних операцій».
Разом – до Перемоги!
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube