Взяли участь у ІІ Всеукраїнському форумі медичних сестер та братів

ІІ Всеукраїнський форум медичних сестер та братів з міжнародною участю відбувся 13 вересня 2024 року у м.Чернівці.

Захід, організований ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» спільно з Центром розвитку медсестринства МОЗ України, під егідою Асоціації серцево-судинних хірургів України та за підтримки Буковинського державного медичного університету проходив у змішаному форматі та зібрав медичних фахівців з усієї України. Спеціальним запрошеним доповідачем був Пол МАХОН, операційний та освітній менеджер, факультет медсестринства та акушерства Королівського коледжу хірургів в Ірландії.

Серед основних тем:

  • актуальні проблеми сьогодення у практичній діяльності медичної сестри;
  • нові напрямки безперервного професійного розвитку та післядипломної підготовки;
  • лідерство та формування в Україні фахівців нової генерації;
  • клінічні питання надання медичної допомоги у розрізі хірургічної служби, нейрореабілітаційного стаціонару та служби реабілітації;
  • питання інфекційної безпеки пацієнтів;
  • етика, деонтологія та пацієнтоорієнтованість у закладах охорони здоров’я.

В рамках заходу було проведено майстер-клас з основних прийомів тактичної медицини та надання першої допомоги потерпілим при бойових травмах.

Участь у Форумі взяли і медичні сестри КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»: Олена ЩИПАНОВСЬКА, Юлія ЗАВОДЯНА, Валентина МЕЛЬНИК, Тетяна ХМЕЛЬ, Олеся СТАРЕНЬКА, Наталія КРАВЧУК, Інна ДУНДЯК.

Адміністрацію закладу, що цінує внесок медичних сестер і братів в систему охорони здоров’я та надання висококваліфікованої медичної допомоги, активно сприяє розвитку медсестринства, – представляли директор КНП «ХОССЦ», д.н. з держ.упр. Андрій КЛАНЦА та заступник директора з економічних питань Сергій БОМОК (зокрема виступив зі змістовною доповіддю «Робота в електронній системі середнього медперсоналу – внесок в успішність функціонування закладу охорони здоровʼя»).

Дякуємо учасникам, які знайшли можливість приїхати, навчити інших та навчитися самим, сприяти професійному зростанню медичних сестер та братів – щоб і надалі на практиці покращувати надання медичної допомоги українцям.