Взяли участь у конференції «IIІ-й Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції»

Науково-практична конференція «IIІ-й Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції» відбулася 23-24 лютого у м.Вінниця.

Захід, організований Асоціацією інтервенційних кардіологів України та Вінницьким регіональним центром серцево-судинної патології, було приурочено до 50-річчя Блоку реанімації та інтенсивної терапії кардіологічного відділення для хворих з інфарктом міокарду.

Хмельниччину на конференції представляли кардіохірург, директор КНП «ХОССЦ», д.н. Андрій КЛАНЦА (крім іншого, виступив з доповіддю «Коронарна реваскуляризація: CABG vs PCI. Як приймаємо рішення»), завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1, к.м.н. Юлія САВІЦЬКА, інтервенційний кардіолог Михайло ГЛАДІЙ, лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Іван СМІРНОВ, лікар-кардіолог ВАІТ Тетяна КАЛИНОВСЬКА, лікар-стажист з інтервенційної кардіології Анна СМІРНОВА, лікарі-інтерни Валерія ВЕЛИЧКО та Сафіє СОФУ.

Протягом двох днів учасники розглянули широке коло питань, серед яких: перкутанні втручання у пацієнтів з хронічними проявами коронарної хвороби, інтервенційне та хірургічне лікування некоронарних уражень серцево-судинної системи, «інтервенційна» фармакологія та некоронарні перкутанні втручання, сьогодення та майбутнє інтервенційної кардіології, розвиток регіональних реперфузійних мереж та ініціативи «Stent for Life» в Україні.

Мали можливість відвідати лекції провідних спеціалістів галузі, взяти участь у майстер-класах, опанувати нові практичні навички в кардіології, інтервенційних та електрофізіологічних методах діагностики і лікування.