Взяли участь у XXIV Національному конгресі кардіологів України

19-22 вересня у м.Києві відбувся XXIV Національний конгрес кардіологів України – важлива для медичної спільноти подія, що зібрала понад 200 лекторів та більше 5,5 тисяч учасників.

Організаторами заходу виступили: Всеукраїнська асоціація кардіологів України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, громадські організації «Всеукраїнська асоціація дослідників України» та «Всеукраїнська асоціація превентивної кардіології та реабілітації».

Конгрес пройшов у змішаному форматі, використовуючи сучасні цифрові технології, надаючи можливість ділитися останніми досягненнями в науці та клінічній практиці, найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких беруть участь відомі вчені України та зарубіжних країн.

Участь у Конгресі прийняли і фахівці КНП «ХОССЦ»: директор Андрій КЛАНЦА (крім іншого, виступив з доповіддю «Переваги та недоліки коронарної хірургії в пацієнтів із хронічними коронарними синдромами» та презентував мережу реперфузійних центрів Хмельницької області), заступник директора з поліклінічної роботи Наталія ЩЕПІНА, завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №1 Юлія САВІЦЬКА, завідувач відділення ультразвукової діагностики Оксана ЯЦИНА, лікарі Віталій ПАЛАМАРЧУК, Оксана ПОЛЯК та Андрій ШИМКІВ, щоб разом з іноземними та вітчизняними колегами обговорити актуальні новини кардіології, знайти шляхи для імплементації новітніх досягнень світової науки у власну практику.