Ювілейна 100-та операція в оновленій операційній ХОССЦ на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни

Нещодавно, в рамках реорганізації кардіологічної служби Хмельницької області, на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни (с.Ружичанка Хмельницького району) запрацювало кардіохірургічне відділення Хмельницького обласного серцево-судинного центру.

Був проведений капітальний ремонт і оновлено обладнання в операційній, яка наразі спеціалізується на оперативних втручаннях на відкритому серці.

І вже сьогодні тут відбулась ювілейна 100-та операція!

Пацієнту, який страждав від недостатності мітрального клапана внаслідок відриву хорд, провели пластику мітрального та тристулкового клапана опорними кільцями та модифікацією задньої стулки мітрального клапану  – оперативне втручання на відкритому серці, зі штучним кровообігом.

Операція тривала понад 4 години, і, як і всі попередні, закінчилась успішно. Пацієнт пройде курс реабілітації і зможе продовжити активне життя.

Операційна бригада переводить подих. Кожна операція на відкритому серці – це виклик. І тільки злагоджена команда висококваліфікованих спеціалістів здатна цей виклик прийняти. Стакан води, філіжанка кави, дорога додому. День пройшов не даремно. Завтра буде новий день…