За кошти обласного бюджету КНП “ХОССЦ” отримав сучасний апарат штучного кровообігу LivaNova

За кошти обласного бюджету, за сприяння голови Хмельницької обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК та першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія ТЮРІНА, КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» отримав сучасний апарат штучного кровообігу LivaNova.

Апарат штучного кровообігу (АШК) – складна багатофункціональна система, яка застосовується в кардіохірургії під час відкритих операцій на серці та судинах. Тимчасово перебирає на себе функцію серця і легень, підтримуючи необхідну циркуляцію крові та вміст кисню в організмі.

Апарат обладнаний системою онлайн-моніторингу гемоглобіну, газів та температури крові В-capna, ефективним теплообмінником для охолодження та зігрівання пацієнта, повним набором системи безпеки (датчики рівня, повітря, регулятор оклюзії, двоканальний датчик тиску).

Наявність в комплекті центробіжного магнітного насосу дозволяє проводити складні тривалі втручання з мінімальною шкодою для пацієнта, а також забезпечувати гемодинамічну підтримку та екстракорпоральну мембранну оксигенацію в післяопераційному періоді.

Дане високотехнологічне медичне обладнання експертного класу вже інтегроване в операційну відділення кардіохірургії КНП «ХОССЦ» та працює задля покращення здоров’я мешканців Хмельницької області, ВПО, воїнів Збройних сил України.

Більше про відділення кардіохірургії читайте тут.