За сприяння голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк отримали гуманітарну допомогу від благодійників August Mission (США)

Наприкінці серпня, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК та депутат обласної ради, директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА, на запрошення американської благодійної організації August Mission, перебували з робочим візитом у американському штаті Юта.

Першим результатом реалізації партнерських домовленостей про співпрацю між штатом Юта та Хмельниччиною, з метою підтримки нашого регіону в умовах війни, став 20-тонний вантаж гуманітарної допомоги, доправленої до штабу обласної ради. Серед вантажу: багатофункціональні ліжка для закладів охорони здоров’я та соціального спрямування Хмельниччини, медичне обладнання, ліки, засоби особистої гігієни.

Як зазначила Волета Олександрівна: «Нове устаткування буде хорошою допомогою для наших комунальних закладів, які сьогодні прихистили внутрішньо переміщених осіб та для реабілітації військових. Медикаменти будуть розподілені між закладами охорони здоров’я комунальної власності обласної ради, територіальними громадами та будуть передані на передову. Наша співпраця з американськими партнерами продовжується».

Завдячуючи постійній та послідовній підтримці Хмельницької обласної ради, активній позиції голови ради, комунальні заклади області постійно покращують матеріально-технічну базу, забезпечуються всім необхідним для якісного та професійного надання медичних, соціальних, освітніх послуг.

Дякуємо за підтримку!

Отримані КНП «Хмельницький обласний серцево-судиннй центр» багатофункціональні ліжка та стерильні набори для невідкладних оперативних втручань будуть використані на користь та задля покращення здоров‘я краян, внутрішньо переміщених українців, військовослужбовців.

💙 Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги!
💛 Бажаємо вам міцного здоров’я під мирним небом. Разом до Перемоги!