За сприяння Хмельницького благодійного фонду «ХЕСЕД БЕШТ», безпосередньо директора Фонду Ігоря РАТУШНОГО, наш заклад отримав гуманітарну допомогу від Американського єврейського об’єднаного розподільчого комітету «Джойнт» (JDC) – медичні препарати для комплексної терапії гострих порушень коронарного кровообігу та інфаркту міокарда на суму понад пів мільйона гривень.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_h-b_2023_01-1024x658.jpg)
Отримані медикаменти будуть використані на користь та задля покращення здоров’я краян, внутрішньо переміщених громадян, військовослужбовців.
תודה על הסולידריות והתמיכה שלך!
Дякуємо за солідарність та підтримку!
Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Бажаємо вам міцного здоров’я під мирним небом. Разом до Перемоги!