Органи державної влади, місцевого самоврядування, спільно з волонтерами та благодійниками продовжують роботу з покращення матеріально-технічної бази закладів комунальної власності області.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/12/avto_hoda_avangard_1-759x1024.jpg)
Сьогодні, за сприяння та безпосередньої участі начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ та директора Благодійного фонду «Авангард» Сергія ВАВРИНЧУКА наш заклад отримав автомобіль невідкладної допомоги.
Авто було доправлене з-за кордону, пройшло технічне обслуговування та вже готове виконувати завдання на медичному фронті.
Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців.
Разом до Перемоги!
Слава Україні! Слава цивілізованому світу!