Завдячуючи волонтерам, благодійникам, людям доброї волі – Новий 2023 рік розпочинається з гарних новин.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_2023_01_03_avto-etis_1-1024x758.jpg)
Сьогодні, за сприяння та безпосередньої участі начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ, заклад отримав автомобіль невідкладної допомоги від Благодійного фонду «ЕТІС.хелп».Авто було доправлене з-за кордону, пройшло технічне обслуговування та передане КНП «ХОССЦ».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_2023_01_03_avto-etis_3-625x1024.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_2023_01_03_avto-etis_4-621x1024.jpg)
Як зазначив Сергій В’ячеславович: «Мобільність медицини – це запорука швидкого надання медичної допомоги тим, хто її потребує. Тому продовжуємо забезпечувати лікувальні заклади Хмельниччини каретами швидкої допомоги».
Представники БФ Анастасія ЧЕКАЛЮК та Максим ГУЗІЙ запевнили, що співпраця і допомога медичним закладам – один із приоритетів роботи Благодійного фонду – за що ми їм щиро дякуємо!
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_2023_01_03_avto-etis_2-1024x637.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/01/hossc_2023_01_03_avto-etis_5-1024x663.jpg)
«Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців» – наголосив директор КНП «ХОССЦ» Андрій КЛАНЦА.
Разом до Перемоги!
Слава Україні! Слава цивілізованому світу!