За сприяння та безпосередньої участі народного депутата України від Хмельниччини Миколи СТЕФАНЧУКА та Благодійної організації «Благодійний Фонд “Мальви Україна”» наш заклад отримав сучасне обладнання від європейських друзів.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/12/stef_2022_11_25__1-655x1024.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2022/12/stef_2022_11_25__2-577x1024.jpg)
Це повнофункціональний аортальний інфузійний насос – устаткування для внутрішньоаортальної балонної контрпульсації (Contropulsatore intra-aortico system) та потужне джерело безперебійного живлення.
Внутрішньоаортальна балонна контрпульсація – медична методика, яка застосовується при кардіогенному шоці у хворих з гострою лівошлуночковою недостатністю. За допомогою спеціального медичного обладнання відбувається механічне нагнітання крові в аорту під час діастоли, що сприяє збільшенню кровотоку в коронарних артеріях та забезпечує тимчасову підтримку насосної функції шлуночка.
Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців.
Разом до Перемоги!
Слава Україні! Слава цивілізованому світу!