Заклад працює у режимі 24/7

Продовжуємо цілодобово, в повному обсязі, надавати невідкладну кардіологічну і кардіохірургічну допомогу.
За минулу добу невідкладна допомога доправила 4 пацієнти з гострими кардіологічними станами, троє з яких – з гострим інфарктом міокарда.

В закладах реперфузійної мережі МОЗ України (до якої входить і КНП «ХОССЦ») допомога для пацієнтів з інфарктом у критичному стані (включаючи стентування) – повністю безоплатна.

Після своєчасного та ефективного малоінвазивного втручання та стабілізації стану, пацієнта переводять в палату інтенсивної терапії відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології, де він перебуває під цілодобовим наглядом, проходячи курс терапії та ранної стаціонарної реабілітації.

Щоденно обхід таких пацієнтів, контроль стану та корекцію лікування проводить директор серцево-судинного центру Андрій КЛАНЦА, спільно з завідувачем Юлією САВІЦЬКОЮ, лікарями та медичним персоналом відділення.

Адже ефективно проведена кваліфікована спеціалізована медична допомога відповідно до наявних сучасних стандартів – запорука максимального відновлення функцій організму та повернення пацієнта до активного життя.