Заклад працює в посиленому режимі

Обізнаність та вчасне реагування на симптоми серцево-судинних захворювань здатні зберегти здоров’я, а часом і життя.

Отже, ви у зоні ризику, якщо: у вас часто підвищується тиск, високий рівень холестерину та глюкози в крові, ви курите та погано харчуєтесь. Сюди ж потрапляють люди із надлишковою вагою, ожирінням та ті, хто не проявляє фізичної активності і часто перебуває у стресових станах.

При цьому, необхідно негайно звернутись до кардіолога, якщо ви відчуваєте:
▪️ біль в районі грудної клітки;
▪️ надмірну пітливість, слабкість та запаморочення;
▪️ втрату свідомості без вагомої причини;
▪️ різкі зміни серцебиття, що супроводжуються слабкістю та тривожністю;
▪️ часті набрякання та блідість шкіри;
▪️ задишку.

Всі ці симптоми разом, чи навіть кожен із них окремо, потребують консультації з лікарем та обстеження, адже серцево-судинні захворювання набагато простіше попередити або лікувати на ранній стадії. Не слід усе списувати на звичайну втому та тимчасові недомагання, адже таким чином організм може сигналізувати про серйозні проблеми.

КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» – єдиний заклад Хмельницької області, який забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги.

Всім, хто потребує консультативної допомоги – амбулаторний прийом лікарями закладу по вул.Володимирській, 85 проводиться в посиленому режимі, 6 днів на тиждень (крім неділі). Працюють кабінети ЕКГ, УЗД, функціональної діагностики, холтерівського моніторування.Тел.рецепції: (0382) 61-85-40.

Цілодобово, в повному обсязі, надається невідкладна кардіологічна і кардіохірургічна допомога.