Заняття для середнього та молодшого медичного персоналу КНП «ХОССЦ» на тему безпечного поводження з медичними відходами, як джерелом потенційно небезпечних мікроорганізмів, провели фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_lekcia_med_vidhody_1-1-1024x750.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_lekcia_med_vidhody_2-1-1024x744.jpg)
Завідувачка відділення Наталія МИРНА та координатор з гігієни рук Наталія СИНЧУК змістовно розглянули шляхи можливого інфікування, ризики при контакті з медичними відходами та як їх уникнути, важливість дотримання норм і правил поводження з небезпечними медичними відходами. Наостанок, провели аналіз рівня знань і оцінювання шляхом розв’язання тестових запитань та проведення симуляційних вправ.
Як зазначив лікар-епідеміолог відділу інфекційного контролю КНП «ХОССЦ» Сергій ЖИЛЮК: «Обізнаність та здатність ефективно і вчасно реагувати на інфекційні загрози – необхідний професійний навик кожного медичного працівника та важливий аспект роботи медичного закладу».
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/11/hossc_lekcia_med_vidhody_3-1024x492.jpg)