У КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» процес навчання й підготовки медичного персоналу триває безперервно та систематично. Адже саме це – запорука надання у закладі якісних та професійних послуг.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/08/hossc_likciya_danyluk_1-1024x572.jpg)
Чергове заняття було присвячене електрокардіостимуляції. Про фізіологію, провідну систему серця, збої і порушення ритму, методи лікування детально розповів хірург серцево-судинний Андрій ДАНИЛЮК. Присутні ознайомились з принципом роботи та видами електрокардіостимуляторів – медичних пристроїв, які імплантуються людині з метою відновлення та нормалізації порушень ритму серця. Особливу увагу приділили тимчасовій електрокардіостимуляції та кардіостимуляції при гострих станах.
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/08/hossc_likciya_danyluk_2-1024x576.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/08/hossc_likciya_danyluk_3-1024x579.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/08/hossc_likciya_danyluk_4-1024x697.jpg)
![](https://hossc.org/wp-content/uploads/2023/08/hossc_likciya_danyluk_5-1024x572.jpg)
Цікава новина? Поділіться з друзями у фейсбук та підпишіться на нас в Youtube