Завдячуючи благодійникам з Італії, заклад отримав сучасні апарати ШВЛ

Завдяки спільній роботі багатьох людей доброї волі, за ініціативи та сприяння народного депутата України Миколи Стефанчука, Хмельниччина отримала 20 нових апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) від італійських друзів і благодійників.

Апарат штучної вентиляції легень – це високотехнологічне медичне обладнання для примусової подачі газової суміші (повітря та кисень) до легень з метою насичення крові киснем і виведення з легень вуглекислого газу. Застосовується здебільшого в умовах інтенсивної терапії та реанімації.

Гуманітарний вантаж вартістю понад 20 млн грн. розподілений між комунальними закладами охорони здоров’я Хмельницької області.

КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» отримав два стаціонарні та один портативний апарати, які допомагатимуть лікувати пацієнтів у найважчих станах за сучасними європейськими стандартами.

Ми щиро вдячні благодійникам з Італії: «Асоціація Мальве ді Україна», м. Верона (Malve di Ucraina, Associazione Ucraina a Verona), «Рух Моба для дітей» (Movimento per i Bambini – MOBA), «Фонд Роза Прістіна» (Fondazione Rosa Pristina), «Моноліт Італія Норд» (Monolith Italia Nord srl).

 Персональна вдячність українській діаспорі та громадянам Італії, які щиро вболівають за Україну: Давід Ґреко, П’єро Абрицезе, Роман Гойдан, Володимир Бекиш, Наталя Созонтова, Сергій Нестеров, Ігор Цимбрило, Оксана Мацюця, Ірина Шигимаг, Іван Гойдан, Ольга Костів, Руслан Нахамко, Енріко Дамері.

Шана і повага всім причетним до придбання та доставки в Україну так необхідної зараз медичної та гуманітарної допомоги! Все буде використано на користь та задля покращення здоров’я українців.

Ваша підтримка важлива і вкрай необхідна! Ваша солідарність та допомога – безцінні!